Co do kočárku v zimě?

Co do kočárku v zimě?

Merino vložka do kočárku

Skvělá věc na zimu do kočárku je merino vložka, která zajistí teplo ze spoda kočárku. Vložka je oboustranná kdy z jedné strany je merino vlna a z druhé strany bio-bavlna. Vložka je univerzální a lze použít i pro golfky. V merino vložce jsou otvory pro protažení bezpečnostních pásů a navíc má na jednom konci malé otvory pro protažení provázků na přivázání ke kočárku v sedící poloze, aby se vršek vložky neohýbal dítěti na hlavu.

merino-vlozka-do-kocarku-12150

Nepadací deka do kočárku

Nepromokavá nepadací deka, která se dá použít jako nánožník je také velice praktickým pomocníkem. Nepadací deka pasuje do všech kočárků - klasických i do golfek. Dohromady s merino vložkou do kočárku může plnohodnotně nahradit fusak. Nepadací deky vyrábíme z různých materiálů, nejoblíbenější jsou s merino vlnou. Lze je využít i jako hrací deky, nebo piknikové deky.

merino-deka-cerna-12197

Fusaky do kočárku

Všechny naše fusaky do kočárku jsou nepromokavé a mají odepínací nánožníky, kterými lze měnit délku fusaku. Fusaky jsou univerzální a pasují do všech kočárků. Vyrábíme fusaky s podšívkou z merino vlny, z bio-bavlny a ekonomickou verzi s podšívkou z fleece.

fusak-merino-svetle-sedy-12143_01

Rukávníky na kočárek

Vyrábíme rukávníky v celku na klasické rukojeti kočárku i rukavičky, které lze použít i na oddělené rukojeti kočárku. Rukávníky jsou ve stejném složení i barvách jako fusaky a jsou vhodné do sady k fusakům i nepadacím dekám. Ruce máte v teple a suchu po celou zimu a odpadá starost s nandaváním a sundaváním rukavic.

rukavice-aqua-11696_01

Zateplená deka nejen do kočárku

Zateplené deky mají široké využití, dají se použít do kočárku, do autosedačky i doma místo peřinky, nebo jako hrací deka. Vrchní strana deky je z fleece, spodní strana z bavlny a uvnitř je zateplená antibakteriálním dutým vláknem.

zateplena-deka-smetanova-koala-12136