Vrácení zboží

Vrácení zboží

Pokud Vám zakoupené zboží nevyhovuje, můžete nám ho do 14 dní vrátit. Způsob použití zboží musí odpovídat vyzkoušení v kamenné prodejně. To znamená: vyzkouším - nevyhovuje - vracím. Zboží tedy nesmí být opakovaně používáno, nebo vypráno pak se už nejedná o nové zboží, ale o second-hand.

Vracené zboží je třeba dobře zabalit a přiložit vyplněný formulář odstoupeni-od-smlouvy a poslat na naši adresu:

Kaarsgaren s.r.o.
V Olšinách 38
10000 Praha 10
Česká republika

 

Doporučujeme ho zaslat doporučeně, ať máte nějaký doklad v případě ztráty či poškození balíčku.

Nechcete trávit Váš čas chozením na poštu a máte v okolí pobočku Zásilkovny kde je podací místo? Můžeme Vám zaslat kód a Vy balíček odevzdáte na Zásilkovně, nahlásíte jim kód, oni balík polepí a doručí nám ho, nic na Zásilkovně neplatíte. Dopravné v ČR činí 60,- Kč, na Slovensku 100,- Kč. Tato částka Vám bude odečtena z celkové částky k vrácení.

Můžete použít náš formulář ke stažení zde: odstoupeni-od-smlouvy

Reklamace zboží

Zboží má záruku 24 měsíců, reklamaci lze uplatnit do 24 měsíců od převzetí zboží. Reklamovat zboží by měl zákazník neprodleně po zjištění vady. Reklamovat můžete na těchto kontaktech:

Kaarsgaren s.r.o.
V Olšinách 38
10000 Praha 10
Česká republika

detskedeky@seznam.cz

Pokud zboží reklamujete, nemusíte ho vracet v původním obalu. Reklamované zboží zašlete na naší adresu uvedenou výše. V závislosti na povaze vady máte jako kupující nárok na výměnu zboží za nové, odstranění vady, slevu z kupní ceny, nebo můžete od smlouvy odstoupit. Reklamace musí být vyřízena do 30 dnů. Pokud se tak nestane, máte právo od smlouvy odstoupit, nebo si zvolit jiný způsob řešení reklamace dle svého výběru. Více v obchodních podmínkách.

Formulář pro reklamaci je ke stažení zde: reklamace

Výměna zboží

Pokud jste si vybrali špatnou velikost zboží, nebo barvu je možné zboží vyměnit. Zboží zabalte a odešlete na naší adresu, nebo využijte náš kód na Zásilkovně pro doručení zboží zpět k nám. Do balíčku vložte vyplněný formulář pro výměnu zboží: vymena-zbozi