Vrácení zboží

Vrácení zboží

Pokud Vám zakoupené zboží nevyhovuje, můžete nám ho do 14 dní vrátit. Je třeba ho dobře zabalit, přiložit číslo faktury, Vaše číslo účtu a poslat na naši adresu:

Kaarsgaren s.r.o.
Šrobárova 2108/65
13000 Praha 3

Doporučujeme ho zaslat doporučeně, ať máte nějaký doklad v případě ztráty či poškození balíčku.


Nechcete trávit Váš čas chozením na poštu a máte v okolí pobočku Zásilkovny? Můžeme Vám zaslat kód a Vy balíček odevzdáte na Zásilkovně. Dopravné v ČR činí 60,- Kč, na Slovensku 100,- Kč. Tato částka Vám bude odečtena z celkové částky k vrácení.

Můžete použít náš formulář ke stažení zde: vraceni-zbozi

Reklamace zboží

Zboží má záruku 24 měsíců, reklamaci lze uplatnit do 24 měsíců od převzetí zboží. Reklamovat zboží by měl zákazník neprodleně po zjištění vady. Reklamovat můžete na těchto kontaktech:

Kaarsgaren s.r.o.
Šrobárova 2108/65
130 00 Praha 3

detskedeky@seznam.cz

Pokud zboží reklamujete, nemusíte ho vracet v původním obalu. Reklamované zboží zašlete na naší adresu uvedenou výše. V závislosti na povaze vady máte jako kupující nárok na výměnu zboží za nové, odstranění vady, slevu z kupní ceny, nebo můžete od smlouvy odstoupit. Reklamace musí být vyřízena do 30 dnů. Pokud se tak nestane, máte právo od smlouvy odstoupit, nebo si zvolit jiný způsob řešení reklamace dle svého výběru. Více v obchodních podmínkách.

Formulář pro reklamaci je ke stažení zde: reklamacni-list