On-line platby

On-line platby prostřednictvím platební brány ComGate

Tento e-shop kaarsgaren.cz pro své zákazníky nabízí formu online plateb bankovním převodem nebo kartou. Postup a využití těchto platebních nástrojů je jednoduchý a při objednávávní zboží na e-shopu jste vedení tak aby bylo možné jednoduše a zřetelně učinit výběr platby za zboží.
Po odeslání objednávky má Zákazník možnost využít službu platební brány, která ho přesměruje na internetové bankovnictví jeho banky či na zabezpečenou stránku pro platbu kartou. Po realizaci transakce předá brána informaci o provedení e-shopu, který může expedovat zboží ihned po přijetí potvrzení o úhradě.

Převody peněz jsou uskutečňovány prostřednictvím bankovních účtů společnosti ComGate Payments, a.s.

comgate logo transaparent bcg

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267

Citlivé vstupní údaje, které zadáváte do systému internetového bankovnictví, jsou chráněny platebními branami bank a nedostávají se do prostředí třetích stran. Zpracovatelé plateb vidí pouze informace o transakci, které jim banka s odeslanou transakcí sdělí.
Uzavřením kupní smlouvy dává kupující prodávajícímu souhlas se zpracováním svých kontaktních údajů a to až do doby jeho písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním. Kontaktní údaje, které kupující uvede při objednání, slouží výhradně pro naši potřebu a nebudou poskytnuty jiným subjektům s výjimkou zpracovatelů plateb.
V případě dotazů a případných problémů nás neodkladně kontaktujte.

Děkujeme za vaší důvěru a přejeme příjemné nakupování.