Novinky

Jak vybrat velikost spacího pytle

Velikost spacích pytlů je uvedená v jejich délce a ne ve velikosti oblečení. Nejlepší je změřit výšku dítěte k ramenům, tato výška odpovídá délce spacího pytle. Hlavička dítěte zůstává venku. Hlavička 10ti měsíčního dítěte měří cca 16 cm a dvouletého dítěte cca 22 cm - to je nutné odečíst od velikosti oblečení či celkové výšky.

Praktická rada: nožičkový spací pytel brát raději menší a klasický spací pytel větší. U nožičkového spacího pytle se náplety na nohavicích dají použít jako ponožky a proto nejsou zahrnuty do délky spacího pytle (cca 10 cm). Často zákazníci objednávají větší velikost, aby spacík dlouho vydržel, ale pak je dítěti obrovský ze spacího pytle vypadne. Opravdu se vyplatí před koupí spacího pytle dítě změřit k ramenům.

 

 

Nová merino vložka do autosedačky

Oboustranná vložka do autosedačky z merino vlny a bio-bavlny

Zimní vložka do dětské autosedačky s otvory pro protažení bezpečnostních pásů, velikost 0+ (0 - 13 Kg). Vložka je oboustranná. Z jedné strany je 100% merino vlna, nejedná se o kožešinu, ale jen o merino vlnu. Ovečky pouze stříháme a dále pracujeme s ostříhanou vlnou. Druhá strana je ze 100% bio-bavlny. Bio-bavlna je v úpravě flanel, který je hebký a teplý na dotyk a je certifikovaná GOTS certifikátem. Merino vlna přirozeně líná (pouští chloupky), není to vada materiálu, ale jeho vlasnost. Je to přírodní materiál, který obsahuje Lanolin a je cítit ovcí, proto není vhodný pro ty, kteří nemají rádi vůni ovcí. Vložku do dětské autosedačky lze prát pouze ručně v přípravcích na vlnu. Nepoužívat aviváž, ta vlnu zničí. Nesušit v sušičce na prádlo. Vyrábíme v České republice.

merino vložka do autosedačky

Nová zimní deka tmavomodrá s lodičkami

Rozšířili jsme nabídku zateplených dek o tmavomodrou deku s motivem lodiček. Velikost deky je 70 x 100 cm, takže je vhodná do kočárku i do dětské postýlky, kde může být alternativou za peřinku.

deka-fvb-modra-lode-12454_03

Co do kočárku v zimě?

Co do kočárku v zimě?

Merino vložka do kočárku

Skvělá věc na zimu do kočárku je merino vložka, která zajistí teplo ze spoda kočárku. Vložka je oboustranná kdy z jedné strany je merino vlna a z druhé strany bio-bavlna. Vložka je univerzální a lze použít i pro golfky. V merino vložce jsou otvory pro protažení bezpečnostních pásů a navíc má na jednom konci malé otvory pro protažení provázků na přivázání ke kočárku v sedící poloze, aby se vršek vložky neohýbal dítěti na hlavu.

merino-vlozka-do-kocarku-12150

Nepadací deka do kočárku

Nepromokavá nepadací deka, která se dá použít jako nánožník je také velice praktickým pomocníkem. Nepadací deka pasuje do všech kočárků - klasických i do golfek. Dohromady s merino vložkou do kočárku může plnohodnotně nahradit fusak. Nepadací deky vyrábíme z různých materiálů, nejoblíbenější jsou s merino vlnou. Lze je využít i jako hrací deky, nebo piknikové deky.

merino-deka-cerna-12197

Fusaky do kočárku

Všechny naše fusaky do kočárku jsou nepromokavé a mají odepínací nánožníky, kterými lze měnit délku fusaku. Fusaky jsou univerzální a pasují do všech kočárků. Vyrábíme fusaky s podšívkou z merino vlny, z bio-bavlny a ekonomickou verzi s podšívkou z fleece.

fusak-merino-svetle-sedy-12143_01

Rukávníky na kočárek

Vyrábíme rukávníky v celku na klasické rukojeti kočárku i rukavičky, které lze použít i na oddělené rukojeti kočárku. Rukávníky jsou ve stejném složení i barvách jako fusaky a jsou vhodné do sady k fusakům i nepadacím dekám. Ruce máte v teple a suchu po celou zimu a odpadá starost s nandaváním a sundaváním rukavic.

rukavice-aqua-11696_01

Zateplená deka nejen do kočárku

Zateplené deky mají široké využití, dají se použít do kočárku, do autosedačky i doma místo peřinky, nebo jako hrací deka. Vrchní strana deky je z fleece, spodní strana z bavlny a uvnitř je zateplená antibakteriálním dutým vláknem.

zateplena-deka-smetanova-koala-12136